Pijawki.org Hirudoterapia, leczenie pijawkami  Cofnij
Hirudoterapia, leczenie pijawkami, stawianie pijawek

Hirudoterapia, leczenie pijawkami, zabiegi

sklep pijawki pijawki - odnowa biologiczna pijawkami pijawki urazy sportowe Pijawki w kosmetologii

Hirudoterapia - leczenie pijawkami chorób i dolegliwości

Leczenie pijawkami doskonale sprawdza się w leczeniu chorób i dolegliwości. Działanie pijawek jest potwierdzone w oparciu o przypadki wykorzystania pijawki lekarskiej na podstawie wielu publikacji naukowych i badań z ośrodków hirudoterapii na całym Świecie. Obecne zalecenia do leczenia pijawkami (hirudoterapia) zostały opracowane przez dr Macieja Paruzela w oparciu o stwierdzone przypadki wyleczeń i badań naukowych. Prace medyczne zgromadzone z całego Świata jednoznacznie potwierdzają działanie pijawki. Jak do tej pory wykryto około 150 hirudozwiązków, które pijawka wpuszcza do organizmu podczas zabiegu hirudoterapii.

Hirudoterpia to odnowa biologiczna i profilaktyka zdrowotna

Jak się okazuje hirudoterapia poprzez działanie pijawki traktowana jest jako swoistego rodzaju szczepionka, która chroni nas przed udarami i zawałami. Pijawki sprawiają, że nasza krew jest odpowiednio rozrzedzona, nasze organy wewnętrzne lepiej dotlenione, a procesy starzenia zwolnione.

Hirudoterapia sportowców - leczenie urazów, krwiaków i kontuzji

Pijawki mają idealne zastosowanie w leczeniu doraźnym po kontuzjach sportowych i podczas rehabilitacji. Działanie pijawki docenili już Polscy piłkarze, gdzie terapię pijawkami prowadzą klubowi fizjoterapeuci. W wielu przypadkach kontuzji i stłuczeń pijawki powinny być przystawione w jak najszybszym czasie, zapraszamy do konsultacji i kontaktu z gabinetami hirudoterapii pijawki.org

Hirudoterapia dla piękna i zdrowia Pań i Panów

Hirudoterapia kosmetyczna z użyciem pijawki lekarskiej to seria zabiegów, na którą najczęściej decydują się reprezentanci firm, aktorzy, prezenterzy telewizyjni i każdy kto chce poddać się odmładzającemu i antystresowemu działaniu pijawki. Podczas zabiegów nazywanych "hirudoterapia", pijawki odpowiednimi technikami stosuje się na poprawę wyglądu skóry, przebarwienia na nogach, pajączki, zmarszczki na twarzy, trądzik i inne problemy ze skórą.

Hirudoterapia, leczenie pijawkami

CO TO JEST HIRUDOTERAPIA, NA CZYM POLEGA LECZENIE PIJAWKAMI?
Hirudoterapia to skomplikowany sposób leczenia pijawkami lekarskimi. Hirudoterapia w stosowaniu wymaga wiedzy na temat pijawki lekarskiej, technik hirudoterapeutycznych, anatomii człowieka i wiedzy medycznej. Leczenie pijawkami to proces umiejętnego stawiania pijawek lekarskich w miejsca objęte schorzeniem lub inne, które w sposób znaczący wiążą się daną, leczoną dolegliwością. Bardzo istotne w hirudoterapii są obserwacje reakcji pacjenta na leczenie pijawkami, dlatego pacjent powinien zrelacjonować swoje odczucia i obserwacje organizmu przed kolejnym zabiegiem.

CO DOKŁADNIE LECZY HIRUDOTERAPIA?
Hirudoterapia i leczenie pijawkami ma bardzo szerokie spektrum działania. Przeczytaj dział o właściowściach leczniczych i działaniu pijawek lekarskich tzn. hirudoterapii
Jak działa hirudoterapia, jakie związki lecznicze produkują pijawki? -->KLIKNIJ DZIAŁANIE PIJAWKI LEKARSKIEJ
Zobacz filmy na temat hirudoterapii, leczenia pijawkami w telewizji. -->KLIKNIJ FILMY O HIRUDOTERAPII

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU "HIRUDOTERAPIA"?
Przed zabiegiem nie powinno się smarować ciała(miejsc gdzie będzie się przystawiać pijawki), maściami, kremami, balsamami itd., nie powinno się też używać perfum i dezodorantów.

KTO LECZY PIJAWKAMI, WYKONUJE ZABIEGI HIRUDOTERAPII? - BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA - NOWOCZESNA HIRUDOTERAPIA
Zabiegi w naszych gabinetach hirudoterapii wykonują tylko certyfikowani hirudoterapeuci, którzy ukończyli odpowiedni kurs hirudoterapii, z doświadczeniem w leczeniu pijawkami szerokiej gamy przypadków chorobowych. Stawiamy na doświadczenie, dla nas celem jest dobro pacjenta, i skuteczne doprowadzenie do lepszego stanu zdrowia pacjenta. Coraz więcej pacjentów jest zadowolonych z pomocy naszego gabinetu, po opinie zapraszamy do działu opinie pacjentów.

ILE CZASU TRWA I JAK WYGLĄDA ZABIEG HIRUDOTERAPII, LECZENIA PIJAWKAMI?
Zabiegi hirudoterapii, leczenia pijawkami trwają bardzo różnie, w zależności od stopnia zaawansowania schorzenia, ogólnego stanu pacjenta, ilości i miejsca przystawiania pijawek lekarskich. Zakłada się, że zabieg leczenia pijawkami powinien trwać około jednej godziny jednak maksymalny czas trwania zabiegu hirudoterapii to ok. dwie godziny.

JAKIE SĄ EFEKTY PODCZAS TERAPII ZWANEJ JAKO LECZENIE PIJAWKAMI (HIRUDOTERAPIA)?
Efekty leczenia pijawkami w dużej mierze zależne są od stopnia zaawansowania leczonej dolegliwości, ogólnego stanu pacjenta. W niektórych przypadkach efekty leczenia pijawkami widoczne są już po jednym lub dwóch zabiegach. Pierwszy zabieg hirudoterapii najczęściej powoduje natychmiastowe zmniejszenie bólu bądź stanu infekcji. Tak, aby hirudoterapia, wykazywała się największą efektywnością leczenia, hirudoterapeuta podejmuje decyzje o ilości zabiegów, miejscach i ilości stawianych pijawek lekarskich. Następne zabiegi powinny być nie większym niż tygodniowym odstępie tak, aby związki produkowane przez pijawki kumulowały się w organizmie. Najlepszym wymiernikiem efektów leczenie pijawkami są opinie wystawiane przez naszych pacjentów. -->KLIKNIJ OPINIE PACJENTÓW

ILE BĘDZIE KOSZTOWAĆ LECZENIE PIJAWKAMI (hirudoterapia)?
Minimalna cena zabiegu hirudoterapii to 90zł przy założeniu, że pacjentowi przystawia się dwie pijawki lekarskie. Cena wykonania samego zabiegu to 50zł do czego dolicza się 20zł odpowiednio za każdą następną pijawkę. To hirudoterapeuta po wcześniejszym wywiadzie na temat obecnego stanu zdrowia pacjenta decyduje ile pijawek przystawić na pierwszym zabiegu. Maksymalna liczba pijawek podczas pierwszego zabiegu nie powinna przekraczać 5 sztuk, dlatego koszt pierwszego zabiegu leczenia pijawkami nie powinien przekroczyć 150zł. GRATISOWO DO LECZENIA PIJAWKAMI ZABIEG OCZYSZCZANIA ORGANIZMU GRATIS!!!

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA LECZENIE PIJAWKAMI, HIRUDOTERAPIĘ?
Zapisy na leczenie pijawkami przyjmowane są pod telefonem: 0-790-731-253
Dokładny adres i telefony w dziale kontakt.--> KLIKNIJ

 

 

Aktualności Pijawki.org:

 • kurs_hirudoterapii_listopad_2010_dr_thumb_medium700px_448px.jpg
 • kurs_hirudoterapii_czerwiec_2_2011.jpg
 • kurs_hirudoterapii_listopad_2010.jpg
 • kurs_hirudoterapii_listopad_2010_wyklad.jpg
 • targi_zdrowia_pijawki_11_2010.jpg

OPINIE PACJENTÓW:

 • opinie_pijawki-bole-glowy.jpg
 • opinia_paradontoza_pijawki_thumb_medium400_0.jpg
 • opinie_pijawki-bole-glowy_thumb_medium400_0.jpg
 • pijawki-zylaki-bol-glowy-opinie_thumb_medium400_0.jpg
 • zofia_szadku_thumb_medium400_0.jpg

FILMY - PIJAWKI

 • film_pijawki1.jpg
 • film_pijawki3.jpg
 • film_pijawki5.jpg

PIJAWKI W PRASIE:

 • pijawki_dla_demi_more.jpg
 • pijawki_lodz2q.jpg
 • leczenie_z_natury.jpg
 • pijawki_w_trosce_o_zdrowie_i_urode_thumb_medium500_0.jpg
 • pijawki_lodz2_thumb_medium400_0.jpg
Certyfikat sprzedaż pijawekCertyfikat pijawki
pijawki rzetelna firma
superfakty polecają pijawki.org

kosmetyka, uroda, zdrowie

pijawki Urząd PracySzanowni Państwo. Witamy na stronie www.PIJAWKI.org
Strona poświęcona pijawkom lekarskim i hirudoterapii.

Zapraszamy do naszych gabinetów hirudoterapii. Adresy na stronie kontaktowej.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w kursach hirudoterapii pierwszego i drugiego stopnia.